O nas

Kilka słów o nas 🙂

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w oprawie obrazów oraz luster. Jesteśmy profesjonalistami, którzy od 18-tu lat z pasją, precyzją i wyczuciem nadają przedmiotom nowego wyglądu. Każdego dnia w naszych rękach powstają oryginalne, piękne dekoracje wnętrz. Wychodzimy poza ramy szablonowych rozwiązań. Posiadamy szeroki wybór ram drewnianych oraz bogaty wachlarz kolorów passe-partout. Chętnie realizujemy zlecenia nietypowe.
Nie boimy się wyzwań i nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania. Ogromną przyjemność sprawia nam kontakt z klientem. Uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, służąc pomocą w doborze odpowiedniej ramy.

Lubimy projekty na dużą skalę, ale z sercem podchodzimy też do tych małych i mniejszych ramek, które ozdabiają nasze wnętrza. Wiemy jak ważny jest wizerunek. To często pierwsze wrażenie decyduje o latach owocnej działalności i uśmiechu na twarzach powracających klientów. Dlatego jesteśmy tak zdeterminowani by nasze oprawy i lustra były wykonane z jak największą dbałością.
Nasza firma składa się z doświadczonych pracowników, którzy na co dzień doradzają klientom w doborze ram, zarówno pod względem kolorystyki, ekspresji obrazu, jak i docelowego wnętrza. My dbamy o każdy szczegół!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!